pic
Skontaktuj się z nami

Jeśli Ekspercka Opinia Medyczna...

...nie potwierdzi diagnozy i zasugeruje konieczność osobistej konsultacji lub wykonania dodatkowych badań diagnostycznych.

Brak potwierdzenia Twojej diagnozy i konieczność osobistej konsultacji lekarskiej lub wykonania dodatkowych badań diagnostycznych

Po analizie Twojej dokumentacji medycznej lekarz uznał, że nie daje ona pełnego obrazu choroby. Do postawienia prawidłowej diagnozy konieczna jest osobista wizyta u lekarza i/lub dodatkowe badania diagnostyczne.

Spokojnie, pomożemy Ci to wszystko zorganizować!

A. Jeśli wskazane badania są dostępne w Polsce – wystarczy, że wykonasz brakujące badania w kraju, a my przetłumaczymy wyniki i przekażemy je lekarzowi.

B. Jeśli wskazanych badań nie można wykonać w Polsce - nie martw się! Znajdziemy najbliższą i najlepszą dla Ciebie placówkę, w której wykonasz potrzebną diagnostykę. Mając stały dostęp do ponad 1 200 szpitali, przeprowadzimy ten proces sprawnie i szybko!

Na podstawie kompletnych badań i informacji, lekarz postawi diagnozę i opracuje dla Ciebie proponowany plan leczenia w Polsce lub za granicą.

Co dalej?

Jeśli zaproponowana metoda leczenia jest dostępna w Polsce i refundowana przez NFZ, to wystarczy, że skonsultujesz zaproponowany plan leczenia ze swoim dotychczasowym lekarzem w kraju i będziesz mógł skorzystać z publicznej służby zdrowia w kraju.

Niektóre metody leczenia są dostępne w Polsce, ale tylko w tzw. programach lekowych lub w ramach ratunkowego dostępu do terapii lekowych – nie martw się, pomożemy Ci uzyskać informacje, jak ubiegać się o pokrycie kosztów leczenia. Twoje zdrowie jest dla nas bardzo ważne, dlatego chcemy wesprzeć Cię również w tym obszarze.

Jeśli zaproponowana przez wiodącego na świecie specjalistę metoda leczenia nie jest dostępna w Polsce, ale ma udowodnioną naukowo medyczną skuteczność w leczeniu Twojej choroby, to jest to dla Ciebie bardzo ważna wiadomość – dzięki leczeniu za granicą masz szansę na zdrowie lub wydłużenie życia!

  • Zapewne zastanawiasz się, jak zorganizować zagraniczne leczenie i jaki będzie jego koszt. Nie martw się, zajmiemy się wszystkim:
  • Pozyskamy dla Ciebie niezbędne informacje i sprawnie zorganizujemy cały proces leczenia.
  • Pomożemy Ci również w zdobyciu wiedzy na temat możliwości finansowania Twojej terapii.
  • Będziemy służyć Ci naszym doświadczeniem i profesjonalnym wsparciem na każdym etapie leczenia za granicą.
Dowiedz się więcej
Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na te pytania. Możesz skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia – będziemy Twoimi przewodnikami w drodze po zdrowie.
Chętnie pomożemy!
Dowiedz się o możliwościach leczenia Twojej choroby od specjalistów ze światowej czołówki.
Z nami zyskujesz dostęp do światowej medycyny i możesz skonsultować wyniki badań
 z czołowymi lekarzami na całym świecie.
Z nami zyskujesz dostęp do światowej medycyny i możesz skonsultować wyniki badań z czołowymi lekarzami na całym świecie.
Skontaktuj się z nami