pic
Skontaktuj się z nami

Jeśli Ekspercka Opinia Medyczna...

...wskaże inną diagnozę i zaproponuje nowy plan leczenia.

Brak potwierdzenia dotychczasowej diagnozy. Postawienie nowej diagnozy i rekomendacja nowego planu leczenia.

Po dokładnej analizie Twojej dokumentacji medycznej światowej klasy specjalista nie potwierdził postawionej w Polsce diagnozy. Postawił nową diagnozę i zaproponował adekwatny plan leczenia.

Twoja decyzja o weryfikacji diagnozy była najlepszą z możliwych. Właśnie zdobyłeś szansę, by zawalczyć o swoje zdrowie i życie!


Co dalej?

Jeśli zaproponowana metoda leczenia jest dostępna w Polsce i refundowana przez NFZ, to wystarczy, że skonsultujesz zaproponowany plan leczenia ze swoim dotychczasowym lekarzem w kraju i będziesz mógł skorzystać z publicznej służby zdrowia w kraju.

Niektóre metody leczenia są dostępne w Polsce, ale tylko w tzw. programach lekowych lub w ramach ratunkowego dostępu do terapii lekowych – nie martw się, pomożemy Ci uzyskać informacje, jak ubiegać się o pokrycie kosztów leczenia. Twoje zdrowie jest dla nas bardzo ważne, dlatego chcemy wesprzeć Cię również w tym obszarze.

Jeśli zaproponowana przez wiodącego na świecie specjalistę metoda leczenia nie jest dostępna w Polsce, ale ma udowodnioną naukowo medyczną skuteczność w leczeniu Twojej choroby, to jest to dla Ciebie bardzo ważna wiadomość – dzięki leczeniu za granicą masz szansę na zdrowie lub wydłużenie życia!

  • Zapewne zastanawiasz się, jak zorganizować zagraniczne leczenie i jaki będzie jego koszt. Nie martw się, zajmiemy się wszystkim:
  • Pozyskamy dla Ciebie niezbędne informacje i sprawnie zorganizujemy cały proces leczenia.
  • Pomożemy Ci również w zdobyciu wiedzy na temat możliwości finansowania Twojej terapii.
  • Będziemy służyć Ci naszym doświadczeniem i profesjonalnym wsparciem na każdym etapie leczenia za granicą.
Dowiedz się więcej
Jesteśmy tu po to, by pomóc Ci znaleźć odpowiedzi na te pytania. Możesz skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia – będziemy Twoimi przewodnikami w drodze po zdrowie.
Chętnie pomożemy!
Dowiedz się o możliwościach leczenia Twojej choroby od specjalistów ze światowej czołówki.
Z nami zyskujesz dostęp do światowej medycyny i możesz skonsultować wyniki badań
 z czołowymi lekarzami na całym świecie.
Z nami zyskujesz dostęp do światowej medycyny i możesz skonsultować wyniki badań z czołowymi lekarzami na całym świecie.
Skontaktuj się z nami